Jdi na obsah Jdi na menu
 


Domácí násilí

9. 3. 2009
 

 

Téma domácího násilí patří do širší kategorie, kterou označuje pojem “násilí páchané na ženách”. Obecně se sem řadí domácí násilí, sexuální zneužívání, obchod se ženami či jiné rodově podmíněné násilí. Jsou to činy schopné způsobit fyzické nebo psychické poškození v soukromém, ale i veřejném životě ženy.

Filantropický projekt společnosti AVON Cosmetics – AVON proti domácímu násilí vstupuje do další fáze s cílem informovat o konkrétních formách násilí. Ústředním tématem jsou nefyzické projevy násilí, které jsou často veřejností přehlíženy, či dokonce považovány za tolerovatelnou součást vztahů mužů a žen.

Cílem kampaně je informovat, nabídnout pomoc při řešení složité životní situace, v níž se ocitá stale vice českých žen, a vyvrátit zažitý názor, že nefyzické formy násilí jsou méně časté anebo méně zraňující než ty fyzické.
Naplňovat naše cíle nám ve velké míře pomáhají ambasadorky projektu, světoznámé topmodelky Daniela Peštová a Adriana Sklenaříková Karembeu, které spolu s partnerskou nevládní organizací Acorus šíří osvětu a pomáhají omezit násilí páchané v českých rodinách.

 

 

 

Pro spoustu lidí to je "košer", ale může to postihnout i Vás. Když mi přišel tento email rozhodla jsem se ho sem dát. mám tu i odkaz na hru, která o tom věem je. Je podobná hře The Simswww.porse.cz/Domaci_nasili_Game_Over_download_2362.html 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář